Срочно!!! Знайти катет прямокутного трикутника якшо його гіпотенуза та другий катет відповідно

дорівнює 15 см і 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкая Валерия.

Ответ:

# корень из 71.

Объяснение:

15^2-12^2= (15-12)*(15+12)= 3*27= корень из 71.