висота палалелограма дорівнює 3,5 см а стор до якої вона проведена, 8 см знайдіть площу

палалелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Анастасия.

Ответ:

28см²

Объяснение:

S=a*h

S=3,5*8=28см²