M середина відрізка AB. Знайдіть координати точки A, якщо B (5;-2),М (-4;3)


Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Елизавета.

Відповідь:

A(-13; 8)

Пояснення:

Формула середини відрізка:  x=(x1+x2)/2;  y=(y1+y2)/2.

Оскільки т.М середина, то -4 = (x1+5)/2;    3 = (y1+(-2))/2.

     x1+5 = -8;   y1-2 = 6;

     x1 = -13;      y1 = 8.