Знайти координати середини відрізка АВ якщо А(-4;3;9), В(2;-1;-5)


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

(-1;1;2)

Объяснение:

O будет середина отрезка АВ

О(Хо;Уо;Zo)

Xo=(Xa+Xв)/2=(-4+2)/2=-1

Уо=(Уа+Ув)/2=(3+(-1))/2=2/2=1

Zo=(Za+Zв)/2=(9-5)/2=2

О(-1;1;2)