Яка маса Алюмінію міститься в 48.3г кристалогідрату AlCl3*6H2O​


Ответы на вопрос

Отвечает Антипина Мария.

Ответ:

Масса Алюминия 5,724 (г)

Объяснение:

Дано:

m(AlCl₃∙6H₂O) = 48.3

Найти:

m(Al) = ?

Решение:

n(Al) = n (AlCl₃ ∙ 6H₂O)

M(AlCl₃ ∙ 6H₂O) = 133.5 + 18 ∙ 5 = 223.5 (г/моль)

n(AlCl₃ ∙ 6H₂O) = 48,3/223,5 = 0,212 (моль)

m(Al) = 0,212 ∙ 27 = 5,724 (г)