Побудуйте трикутник, дві сторони якого дорівнюють 6 см і 4 см, а висота, що проведена до меншої з

них, - 4,5 см. Скільки розв'язків мае задача?

Ответы на вопрос

Отвечает Оруджова Эльмира.

Відповідь:

Задача має одне єдине рішення.

Пояснення:

Задача має одне єдине рішення.

Прямокутний трикутник ВСО однозначно заданий гіпотенузою ВС = 6 см., катетом ВО = 4,5 см., та прямим кутом - він може дути побудований тільки в одному варіанті. Довжина ОС - обчислюється по теоремі Піфагора.

ОС = sqrt ( 36 - 20,25 ) = 3,97 см. - Кут ВАС > 90 градусів.

Прямокутний трикутник ВАО однозначно заданий катетом ВО = 4,5 см., катетом АО = АС - СО, та прямим кутом - він може дути побудований тільки в одному варіанті.

Значить трикутник АВС - оже дути побудований тільки в одному варіанті.

Задача має одне єдине рішення.