Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника катети якого дорівнюють 6 см і 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

3√5см

Объяснение:

Дано:

Прямоугольный треугольник

а=6см

b=3см

с=?

Решение

Теорема Пифагора

с=√(а²+b²)=√(6²+3²)=√(36+9) =√45=3√5см