1. Знайти площу ромба за стороною 6 см і тупим кутом – 150. А) 36 см ; Б) 18 см ; В) 32 см . 2.

Знайти відстань між точками А(6;4) і В(–2; 8). А) ; Б) ; В) 5 . 3. Знайти площу квадрата, якщо периметр квадрата дорівнює 44 см. А) 176 см2 ; Б) 121 см2 ; В) 88 см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипник Алексей.

Ответ:

Объяснение:

1)

S=a²*sin150°

sin150°=1/2

S=6²*1/2=36/2=18см²

Ответ: S=18см²

2)

АВ=√((Хв-Ха)+(Ув-Уа))=√((-2-6)²+(8-4)²)=

=√(64+16)=√80=4√5

Ответ: АВ=4√5

3)

Р=4а, где а-сторона квадрата

а=Р/4=44/4=11см

S=a²=11²=121см²

Ответ: S=121см²