Відомий радіус описаного кола - 25 см, площа - 192 см² , Основа AC - 24 см ,трикутник

рівнобедрений,Можливо формула R= Знайдіть катет AB

Ответы на вопрос

Отвечает Джула Вова.

Ответ:

R=AC×AB×BC

AB= BC , так как треугольник АВС-равнобедренный

R=AC×AB^2/4S

AB^2=4SR/AC

AB^2=4×192×25/24

AB^2=800

AB=20\/2