Сторони трикутника дорівнюють 18 і 24 см. Висота, проведена до першої з них дорівнює 21

см.Обчислити висоту, проведено до другої даної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Яговкин Артём.

Ответ:

15,75 см.

Объяснение:

S = 1/2 * 18 * 21 = 189 см²

h₂=189:1/2 * 24 = 15,75 см

Отвечает Смагина Диана.

Объяснение:

Тр-к аbc

b=18 cм

а=24 см

h2=21 cм

Найти : h1

Решение

S=1/2×a×h1

h1=2S/a

S=1/2×b×h2

S=1/2×18×21=189 cм^2

h1=2×189/24=15,75 cм