Уздовж прямолінійного шляху, що з'єднує пункти CiD, послідовно роз- міщені пункти к м, ви о.

Відомо, що см = 16 км, KB = 15 км, Mo= 17 км, BD = 9 км, КО =19 км. Знайди відстань між пунктами CiD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Николай.

Ответ:

38км

Объяснение:

КО-МО=19-17=2км(відК до М)

СМ-КМ=16-2=14 СК

КВ-КМ=15-2=13 МВ

...фото...

14+2+13+4+5=38км- СD