Відрізок завдовжки 72 см поділили на 6 рівних частин. Знайли відстань між серединами крайніх частин


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Ахат.

Ответ:

А------|------|------|------|------|------В

С---|------|------|------|------|---D

AB=72см

72÷6=12см

12÷2=6см

CD=6+12+12+12+12+6=60см

Отвечает Зубаирова Диана.

Ответ :   60  ....................................