Бічне ребро похилої чотирикутної призми дорівнює 12 см, в перпендикулярним перерізом є ромб зі

стороною 5 см.Знайти площу бічної поверхні призми ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсман Маша.

Ответ:

Площа бічної поверхні призми - 240 см²

Объяснение:

Дано:

AA₁ = 12 см

a = 5 см

Знайти: S

Розв’язок:

S = P(пер.) * AA₁ - площа поверхні похилої призми (де P(пер.) - периметр перерізу, який перпендикулярний бічному ребру; AA₁ - бічне ребро).

P(пер.) = 4 * a = 4 * 5 = 20 (см) - периметр перерізу, який перпендикулярний бічному ребру.

S = 20 * 12 = 240 (см²).

Відповідь: S = 240 см²