Знайдіть периметр чотирикутника у якого діагональ завдовжки 10 см поділяє його на два трикутники з

периметром 38 см і 33 см срочноооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Халюков Никита.

Ответ:

(38-10)+(33-10)= 28+23=51