Один з катетів прямокутного трикутника 12см, а тангенс прилеглого кута 0,75. Знайдіть сторони

прямокутного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Рудомёткина Полина.

Ответ:

15см; 9см

Объяснение:

tg<B=AC/CB

0,75=AC/12

AC=12*0,75=9см

Теорема Пифагора

АВ=√(АС²+СВ²)=√(9²+12²)=√(81+144)=√225=15см