діагональ чотирикутника дорівнює 10 см а периметр одного з трикутників становить 40 см знайдіть

периметр другого трикутника якщо периметр чоторикутника дорівнює 53 см

Ответы на вопрос

Отвечает Гайворонский Дима.

a, b, c, d — стороны четырёхугольника,

k — диагональ четырёхугольника, k = 10см;

P(abk) = a + b + k = 40см;

P(abcd) = a + b + c + d = 53см;

P(cdk) = c + d + k = ?

a + b + k = 40см, a + b = 40см – k = 40см – 10см = 30см;

a + b + c + d = 53см, c + d = 53см – (a + b) = 53см – 30см = 23см;

P(cdk) = c + d + k = 23см + 10см = 33см.

Ответ: 33 см