знайти усі кути рівнобедренного трикутника якщо один з них на 15 градусів менший від інших

ррзглянути всі випадки​

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

1 варіант

нехай кути при основі х, тоді третій кут третій кут х+15

складаємо рівняння

х+х+х+15=180.

3х+15=180

3х=180-15

3х=165

х=165÷3

х=55

х+15=50+15=70=> кут при вершині

В-дь: 70°, 55° ,55°

2 варіант

нехай кут при вершині х,тоді кути при основі х+15

складаємо рівняння

х+15+х+15+х=180

3х+30=180

3х=180-30

3х=150

х=150÷3

х=50

х+15=50+15=65=> кути при основі

В-дь: 65° ,65° , 50°