Промінь OC ділить кут NOM на два кути . Знайдіть кут NOC якщо він на 20 градусів менший за кут COM

а кут NOM дорівнюе 92 градуси

Ответы на вопрос

Отвечает Jalgasbai Adilet.

Ответ:

кут NOC=56°

Объяснение:

2x+20=92

2x=92-20

2x=72

x=72:2

x=36

кут COM=36° кут NOC=36+20=56°