Один з кутів трикутника дорівнює 86°а другий на 16° менший від третьго. Знайдіть невідомі кути

трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Козко Соня.

Ответ:

1 кут - 86, 2 кут - x, a 3 кут - х+16. Складаємо рівняння:

86+х+х+16=180

102+2х=180

2х=180-102

2х=78

х=39 - 2 кут

3 кут = 39 +16= 55