кут при вершині першого рівнобедреного трикутника 45°, його площа 25√2 см. Знайти бічні сторони

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Канак Андрійко.

Ответ:

10 см

Объяснение:

Дано: AB = BC, S_{\bigtriangleup ABC} = 25\sqrt{2} см², ∠ABC = 45°

Знайти: AB,BC - ?

Розв'язання: Нехай AB = x, тоді BC = x так як за умовою AB = BC. За формулою площі трикутника:

S_{\bigtriangleup ABC} = 0,5 * AB * BC * \sin\angle ABC

25\sqrt{2}  = 0,5 * x * x * \sin 45^{\circ}

25\sqrt{2}  = 0,5 * x^{2}  * 0,5\sqrt{2} |:0,25 \sqrt{2}

x^{2} = 100 (x > 0, так як х сторона трикутника)

x = 10 см.

AB = BC = x = 10 см.