Знайдіть площу трикутника, одна із сторін якого дорівнює 3 дм а висота, що проведена до цієї

сторони 4 дм ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Камилла.

Ответ:

6дм²

Объяснение:

Дано:

Треугольник

a=3дм сторона треугольника

h=4дм высота проведенная к стороне а

Решение

S=1/2*a*h

S=1/2*3*4=6дм²