Знайдіть радіус кола вписаного в правильний трикутник зі стороною а відповідь будь ласка нову, не

та що вже є​

Ответы на вопрос

Отвечает Чумаченко Юлия.

Відповідь:

Так как нет данных то его можно найти по формуле:

Пояснення:

r=\frac{R}{2}=\frac{a}{2\sqrt{3} }