6.Перший кут трикутника на 20° більший за другий та в 3 рази менший від третього. Знайди градусну

міру більшого кута цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Дмитрий.

Ответ:

перший кут-х

другий-х-20

третій-3х

х+(х-20)+3х=180

5х=200

х=40

перший кут=40°

другий=40°-20=20°

третій=3×40=120°

Відповідь:120°