Побудуйте прямокутний ∆АВС (∆C = 90°) за катетом BC = 3 см та гіпотенузою AB = 6 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Егор.

Ответ:

Оскільки трикутник прямокутний, то АС = √(АВ² - ВС²) = √(17² - 8²) = 15 см.

cosA = AC/AB = 15/17 ≈ 0,882; ∠A ≈ 28°

cosB = BC/AB = 8/17 ≈ 0,471; ∠B ≈ 62°

Також можна було знайти кут В з властивості гострих кутів прямокутного трикутника: ∠B = 90° - ∠А ≈ 90° - 28° = 62°

Відповідь: АС = 15 см; ∠A ≈ 28°; ∠B ≈ 62°.

Объяснение:

вот ответ ↑