Висота рівнобедреного трикутника, яка проведена до основи дорівнює 4 см, а основа 6см. Знайдіть

бічну сторону трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Сонечка.

за те. Піфагора: х^2 (бічна сторона) = 4^2+3^2 = 16+9 = 25

х= √25=5