СРОЧНО В основі прямої призми лежить прямокутник зі стороною 8 см і діагоналлю 10 см. Бічне ребро

дорівнює 8 см. Знайти площу повної поверхні.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Мария.

Ответ:

320 см²

Объяснение:

сторона основи а=8 см , діагональ d = 10 cм

Бічне ребро h = 8 cм

1) За т.Піфагора знаходимо другу сторону основи:

 b = \sqrt{d^{2} - a^{2}  } = \sqrt{10^{2} -8^{2} } = 6 cм

2) S(біч.)=P*h=2(a+b)*h=2*(8+6) * 8 = 224 см²;

 S(осн.)=a*b=6*8=48 см²;

 S (пол) = S(біч.) + 2 * S(осн.) =  224+2*48= 224+96 =320 см²

Відповідь: 320 см²