Промінь OB ділить розгорнутий кут АОС на кути АОВ i BOC. Чому дорівнює градусна міра кута АОВ, якщо

вона на 40° більша за градусну міру кута BOC?

Ответы на вопрос

Отвечает Шохов Кирилл.

Ответ:110

Объяснение:

180-40=140

140:2=70

70+40=110

Отвечает Кувшин Даниил.

Ответ АОВ 110  BOC 70

Объяснение:

АОВ x+40  BOC x

x+40+x=180

x+x=180-40

2x=140

x=140:2

x=70