промінь ділить розгорнутий кут. на два кути один з яких в 5 разів менший від другого знайти

утворені кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Попович Артур.

Ответ:

Розгорнутий кут дорівнює 180°

Нехай, перший кут х°, тоді другий 5х°

Рівняння:

х+5х=180

6х=180

х=180/6

х=30° - перший кут

5*30=150° - другий кут

Объяснение: