Знайдіть довжини сторін прямокутника MNPK периметр якого 60 см MN:NP=5:7​


Ответы на вопрос

Отвечает Бейтуллаева Эдие.

Ответ:

MN - 12,5cm

NP - 17,5cm

Объяснение:

Нехай MN - 5х, а NP - 7х тоді:

  • За формулою периметра прямокутника P=2*(a+b)

60=2*(5x+7x)\\60=24x  \\x=60:24 \\x=2,5

5*2,5=12,5 - MN

7*2,5=17,5 - NP