Знайдіть суміжні кути, якщо: тупий кут на 56º більший за суміжний з ним гострий кут.


Ответы на вопрос

Отвечает Ковальская Даша.

Ответ:сума суміжних кутів дорівнює 180°, тому х - гострий кут, х + 56- тупий кут, тому запишемо рівняння

х +х+56=180

2х=180-56

х= 124÷2

х= 62° - це гострий кут

62+56=118° - це тупий кут

Відповідь :62°-гострий і 118°-тупий кути.