Очень Срочно!!! Дам 90 балов. Між сторонами кута АВС проведено промінь. Кут між бісектрисами

утворених кутів дорівнює 32°. Знайдіть кут АВС.ПоМоГиТе ПоЖаЛуЙсТа!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Лиза.

ABF=FBD т.к BD-биссектриса

DBE=EBC т.к BE-биссектриса

FBE=FBD+DBE=32

ABF+EBC=FBD+DBE=32⇒ABC=2FBE=32*2=64


Отвечает Стахов Слава.

Ответ:

64°

Объяснение:

Дано: ∠АВС, ВЕ - промінь, ВК та ВМ - бісектриси, ∠КВМ=32°. Знайти ∠АВС.

∠КВЕ=∠МВЕ=32:2=16° за визначенням бісектриси

∠АВЕ=∠СВЕ=16*2=32°

∠АВС=∠АВЕ+∠СВЕ=32+32=64°