Осьовий переріз циліндра – квадрат, площа якого дорівнює 25см2. Знайти радіус і висоту циліндра.


Ответы на вопрос

Отвечает Король Артемий.

S=a², где S площадь квадрата, а сторона квадрата. 25=a²; a²=25; a=25; a=2; a=H=2R; a=5; H=5; 2R=5; R=5÷2; R=2,5. Ответ: Н=5 см; R=2,5 см.

Отвечает Лис Анастасия.

Ответ:

\sqrt{25} =5см высота    5:2=2.5см радиус

Объяснение: