Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, у якого кут при основі дорівнює 30°, а основа більша

за бічну сторону на 2 см. Теорема Синусів вроде бы. Помогите! Прошу. Даю 45 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Санникова Ксения.

Ответ:

приблизно 4,196см

Объяснение:

AC=AB+2

кут B=180°-30°-30°=120°

За теоремою синусів:

AC:sinB=AB:sinC

(AB+2):sin120°=AB:sin30°

(AB+2): √3/2 = AB : 1/2

2(AB+2):√3=2AB

2AB+4=2√3AB

2√3AB-2AB=4

2AB(√3-1)=4 |:(√3-1)

2AB=4:(√3-1)

AB=4:2(√3-1)=2:(√3-1)=2(√3-1) : 2 = √3-1

AC=√3-1+2=√3+1

P=√3+1+√3-1+√3-1=3√3-1=4,196см