Одна з сторін прямокутника на 6 см більша за другу а його P=48 см знайти сторони ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рафальский Егор.

Ответ:

21 см    27 см

Объяснение:

Нехай ширина прямокутника х см, тоді довжина х+6 см, а напівпериметр 48:2=24 см.

х+х+6=48

2х=42

х=21

Ширина 21 см, довжина 21+6=27 см.