Точки M і N належить відрізку CD, довжина якого дорівнює 60 см. Знайдіть довжину відрізка MN, якщо

CN = 50 см, DM =18см.​ Срочно!!! очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Гасем Амир.

Ответ:

MN = 8 см

Объяснение:

ND = CD - CN = 60 - 50 = 10см

MN = MD - ND = 18 - 10 = 8см