Ні прямій позначено точки А, В, С так, що АВ=27 м; АС = 11 м; ВС =16 м. яка з цих точок лежить між

двома іншими? Відповідь обґрунтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Нуржан.

Объяснение:

АВ = АС + DC = 11 + 16 = 27, точка С лежить

між А і В.

Отвечает Карыпкан Аслан.

Объяснение:

—×————×————-——×—

А С В

АВ=АС+ВС=11+16=27 м значит С располжена между А и В