Одна із сторін прямокутника в 5 разів більша за другу, а його периметр дорівнює 36см. Знайти

сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Куксенок Кирилл.

Ответ:

Нехай одна сторона х,тоды друга 5х

маємо рівняння:

2(5х+х)=36

6х=18

х=3(см)

Отже одна сторона 3см,друга 5*3=15см