замініть зірочки цифрами щоб 1)число *5* ділилося націло на 3 і на 10 2)число 13*2* ділилося націло

на 9 і на 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Емчук Андрей.

Ответ:

1)150

2)17325

Объяснение:

1)150/3=50

150/5=30

2)17325/9=1925

17325/5=3465