!пожалуйста! один із кутів паралелограма на 50° менший за інший.знайдіть усі кути паралелограма​


Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Виктория.

Ответ:

115°    115°    65°    65°

Объяснение:

Сума кутів паралелограма, прилеглих до однієї сторони, 180°.

нехай ∠1=х°, тоді ∠2=х-50°

х+х-50=180

2х=230

х=115

∠1=∠3=115°,  ∠2=∠4=115-50=65°