сума двох вертикальних кутів отриманих при перетині двох прямих дорівнює 144градусів. знайдіть всі

кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Лучшев Азат.

Ответ:

72 72 108 108

Объяснение:

Кут 1 = 144:2 =72

Кут 2 =180-72=108 (за властивостями суміжних кутів)

Кут 3= кут =3 куту 1 (за властивостями вертикальних кутів) =72

Кут 4=кут 3 =куту 2 (за властивостями вертикальних кутів)