1)Один із кутів паралелограма дорівнює 58°. Знайдіть решту кутів. 2)Знайдіть кути ромба, якщо:

кут, утворений його стороною з діагоналлю дорівнює 46 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Шумаков Андрей.

Объяснение:

1) Протилежні кути рівні. Сума кутів 360°. Нехай невідомий кут х°, тоді

58+х+58+х= 360

2х= 244

х= 122°

58°,122°,58°,122°

2)Діагоналі в ромбі є бісектрисою його кутів. Тоді кут = 46+46= 92°.Сума кутів 360°

Протилежні кути рівні. Нехай невідомий кут х°

92+х+92+х=360

2х= 176

х= 88°

92°,88°,92°,88°