4. У довільному трикутнику ВС дорівнює 6 см і АВ дорівнює 5 см, а кут - 30°. Знайти площу

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксения.

Відповідь:

7.5см²

Пояснення:

S=\frac{1}{2}BC*AB*sin 30=3*5*0.5=15*0.5=7.5см²