Складіть рівняння прямої яка проходить через точку (-2; 2) і паралельна прямій 3х+2у-5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Медведицына Катя.

Ответ:

3х+2у+2=0

3х+2=2у

2у+2=-3х

Объяснение: на картинке