Гострий кут рівнобічної трапеції 60° а діагональ перпендикулярна до бічної сторони, довжина якої -

12 см. Знайдіть периметр трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусов Алексей.

Ответ:

60 см.

Объяснение:

Дано: СКМТ - трапеція, СК=МТ=12 см, ∠КСТ=∠Т=60°. Знайти Р.

∠К=∠КМТ=180-60=120°, тому що сума кутів трапеції, прилеглих до бічної сторони, становить 180°

∠КМС=120-90=30°

∠КСМ=180-120-30=30°

отже, ΔКСМ - рівнобедрений, СК=КМ=12 см.

ΔСМТ - прямокутний за умовою;  ∠ТСМ=90-60=30°, отже

МТ=1/2 СТ; СТ=12*2=24 см.

Р=12+12+12+24=60 см.