У трикутнику ABC відомо, що AB=10корінь2см, кутB=30°, кут C=45°. Знайдіть сторону AC​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробей Руслан.

Ответ:

10 см

Объяснение:

теорема синусів:

\frac{АВ}{ \sin(С) }  =  \frac{АС}{\sin(В) }=>АС =  \frac{АВ \times \sin(В)}{\sin(С)}

АС =  \frac{10 \sqrt{2}  \times \sin(30)}{\sin(45)} =  \frac{10 \sqrt{2} \times  \frac{1}{2}  }{ \frac{ \sqrt{2} }{2} }  =  \frac{10 \sqrt{2}  }{ \sqrt{2} }  =  10 (см)