У трикутнику ABC AB = 8 см, сторона AС більша, ніж BC, на 3 см, а сторони, прилеглі до кута В,

рівні. Знайдіть периметр трикутника ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шварова Виктория.

Ответ:

27

Объяснение:

BC=AB=8

АС=8+3=11

8+8+11=27 см