Вкажіть рівняння кола радіуса 2 з центром у точці В (-2; 2).


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Аня.

В (-2; 2) -2 = х; у=2

(х-(-2))² + (у-2)² = 2²

(х+2)² + (у-2)² = 4 это ответ.