Різниця векторів a(2;y), b(x;-5) дорівнює вектору c(2;-14). Чому дорівнюють x та y?


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагамедов Хабиб.

Ответ:

х=0

у=-19

Объяснение:

xc = xa - xb

2 = 2 - x

x = 0

yc = ya - yb

 - 14 = y + 5

y =  - 19