ABCD прямокутна трапеція у якої кут CDA = 30 градусів. Знайдіть CD якщо AB = 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Валя.

Ответ:

проведемо висоту СН

маємо:BA=CH=10

CH навпроти кута 30°

катет що стоїть навпроти кута 30°=1/2 гіпотенузи

СD=10*2=20