Основою піраміди є трикутник зі стороною 8 см і протилежним кутом 135 градусів.Бічні ребра нахилені

до площини основи під кутом 60 градусів .Знайдіть висоту піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Атавин Коля.

Ответ:

8 см

Объяснение:

Якщо бічні ребра піраміди нахилені до площини основи під однаковим кутом, то проекція ребра на площину основи є радіусом описаного навколо трикутника кола.

отже R=a/Sin & ? де    & - кут протилежний стороні а.

R= 8/Sin 60= 4/\sqrt3/2= 8/\sqrt3

tg 60 = h/R    h= tg60*R    h= \sqrt3*8/\sqrt3 = 8 cv